Каталог товаров

Комплексні хелатні добрива «ТІТОН Перезимівля»

в наличии
от 204,00 грн. /л/unit/
Купить в один клик
Бесплатная доставка
Заказ от 0,5 т.
з 2 отзывов, 50% положительных
Регион: Украина, Николаевская обл., Первомайск
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
8 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

«Тітон» Добрива
Комплексні хелатні добрива

 

Унікальність добрив даної групи – наявність збалансованого органо-мінерального комплексу, здатного швидко усунути дефіцит живлення рослин через листковий апарат. У складі комплексу всі елементи знаходяться у максимально доступній для рослин формі.

Щоб підвищити ефективність халатів, наряду з ОЕДФ, використані амінокислоти та вітаміни групи В. Полісахариди, в складі добрива, сприяють більш швидкому, проникненню елементів живлення у листову пластину, а пептиди та поліпептиди – до клітини, що до купи дозволяє збільшити ефективність використання добрива.

Таким чином, добрива торгової марки «Тітон» можна вважати органо-мінеральним комплексом, спроможним швидко відновлювати дефіцит поживних речовин.

 

«ТІТОН перезимівля»

Тітон Перезимівля - саме те, що потрібно Вашій озимині, адже це добриво призначене для позакореневого підживлення озимих культур в осінній період. Він подбає, щоб Ваші сходи пережили несприятливі умови зими і легко відновился навесні.

Добриво позитивно впливає на зимостійкість та імунітет рослин.

Наявність високого вмісту фосфору, калію, магнію, бору та цинку дозволить рослинам накопичити за коротку осінню вегетацію достатню кількість пластичних речовин для перезимівлі.

Обробка озимої пшениці у фазі осіннього кущення добривом "Тітон Перезимівля" збільшує вміст цукрів у вузлі кущення, білків та амінокислот.

Як результат - потужне відновлення вегетації озимини навесні, культура стає сильнішою у конкуренції за фактори життя.

Із Тітоном переземівля Ваших рослин буде легкою!


Переваги

? Стресостійкість - допомагає рослині пережити несприятливі умови зими
? Покращує
- покращує загальний стан рослини
? Накопичує
- сприяє засвоєнню корисних елементів у рослині
? Збагачує
- додає рослині енергії у вигляді цілого переліку корисних елементів
? Стимулює
- збільшує енергію росту озимини
? Ціна
- низька ціна, враховуючи його високу ефективність


Характеристики

Тип Вміст
Макроелементи фосфор, калій
Мікроелементи бор, залізо, кобальт, марганець, мідь, молідбен, магній, сірка, цинк
Біологічно активні речовини вітаміни, пептиди, полісахариди


Застосування

КОЛИ? У фазу осінньої вегетації
СКІЛЬКИ? 25-200 л/га робочого розчину із 1-3 л/га добрива.
ЯК? Від 1 до 3 обробок пшениці, ячменю, жита чи ріпаку обприскувачем.


Відео


Рекомендації

? Поєднувати обробку із рістрегулюючими препаратами або пестицидами для боротьби з бур'янами, хворобами і шкідниками рослин
? Поєднувати обробку із рістрегулюючими препаратами або пестицидами для боротьби з бур'янами, хворобами і шкідниками рослин.
 


читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Украина
Тип
Комплексное удобрение
Упаковка
Пластиковая тара
Форма выпуска
Жидкость
Производитель
Назначение
для огорода
Сезон
Осень
читать дальше свернуть
Отзывы
2 отзывов
50% положительных
Віталій
01 марта 2024г. в 20:08
Добрий день! Чесно кажучи я вашою "новою сторінкою" розчарований..., якщо можна, відновіть "стару стрінку", або виправте вже нову. В старій сторінці було все чудово і доступно розписано, скільки препарату потрібно вносити, а основне розписувався його склад навіть в процентовому відношені та інше. а в новій сторінці тільки деякі препарати вказуються норма внесення, а про інших так взагалі дуже стиснута інформація.
Андрій
16 марта 2024г. в 21:59
Доброго дня! Віталій, дякую за відгук, як що у Вас є пропозиції до покращення сторінки - дзвоніть ми Вас вислухаємо. Як що є питання з агрономії та технологій використання продуктів, звертайтесь проконсультуємо. Директор та розробник препаратів, Андрій.
QuadroPlus
16 марта 2024г. в 22:04
titon.ua
Бакалова Ирина Александровна
11 марта 2019г. в 08:19
Позвонили быстро. Уточнили цены на продукцию в литровой таре. Весь товар в качественной заводской упаковке. Посылку отправили оперативно. Упакованна она была отлично. Все понравилось.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти