Каталог товаров

Ремонт ЗАВ, КЗС

в наличии
0,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Житомирская обл., Житомир
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Ремонт ЗАВ, КЗС

Выполняем ремонт ЗАВ, КЗС в Украине. Наша компания специализируется на строительстве зерноочистительных комплексов, поэтому мы отлично знаем все их тонкости и слабые места.

В кратчайшие сроки выполним все необходимые работы и дополнительные пожелания заказчика.

Обращайтесь к нам, если вам требуется ремонт, реконструкция или замена:

  • конструкций, полов, перекрытий комплекса;
  • бункеров;
  • систем сброса;
  • завальных ям;
  • подъездных путей;
  • зерноочистительных машин, сепараторов, сушилок для зерна, автоматики;
  • транспортеров, норий;
  • зернопроводов, циклонов, вентиляторов и пр.

Предоставляем гарантию на все работы. Оказываем помощь в выборе оборудования. Также принимаем заказы на строительство ЗАВ, КЗС под ключ.

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид реконструкции
комплексная реконструкция зданий
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Самовывоз

Доставка компанией Будмонтаж Колос

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти