Каталог товаров

Ремонт зерносушилок

в наличии
0,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Житомирская обл., Житомир
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Ремонт зерносушилок

Выполняем ремонт зерносушильного оборудования, установленного на ЗАВ или КЗС. Наш сервисный отдел обеспечит восстановление и безотказную службу зерносушилок в кратчайшие сроки. Также отремонтируем другие агрегаты, проведем полную модернизацию вашего комплекса.

Наша компания выполняет ремонт таких агрегатов:

  • зерноочистительные машины типов: ЗВС-20А, МС-4,5С, МПО-50;
  • очиститель вороха ОВС-25, ОВС-25С;
  • сепараторы для очистки зерновых БЦС-25, БЦС-50, БЦС-100, СПО-100, СВУ-60, СВС-40, фотосепараторы;
  • зернопогрузчик ЗМ-60А;
  • сушилки для зерна Sukup, Brock и др. марок;
  • скребковые и ковшевые транспортеры ТСЦ-50, Н-5/10/25/50/100;
  • вентиляторы, циклоны, зернопроводы.

Также реализуем новое зерноочистительное и зерносушильное оборудование, осуществляем монтаж зерносушилок фирм SUKUP, DELUX, FARM FANS (США).

читать дальше свернуть
Характеристики
Виды услуг
диагностика|монтаж|наладка|обслуживание|ремонт
Виды оборудования
сушильные установки промышленные
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Самовывоз

Доставка компанией Будмонтаж Колос

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти