Каталог товаров

PN16 DN350 Засувка Батерфляй, корпус і диск з нержавіючої сталі AISI 304, Seat EPDM

в наличии
код: 41252
55 586,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Ровенская обл., Ровно
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
6 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара
Засувки Батерфляй використовуються  у промисловості, виробництві. Пристрої використовуються на трубопроводах з великим діаметром труб, які транспортують середовище під низьким тиском і  невеликим  потоком. Диски запірної арматури в залежності від моделі можуть бути виготовлені з чавуну, нержавіючої сталі або легований сталі.
Засувки Батерфляй універсальні за призначенням.
Переваги засувок Батерфляй:
-компактні розміри;
-невелика вага;
-герметичність класу А; 
-мінімальні гідравлічні втрати ;
- простий монтаж, обслуговування, експлуатація ;
-зносостійкі антикорозійні матеріали.
Застосування  засувок Батерфляй знижує витрати на встановлення, мінімізують  гідравлічний опір, дозволяють ефективно регулювати потоки в магістральних системах.
читать дальше свернуть
Характеристики
Виробник
BTS Engineering
Країна походження
Китай
Робоча температура
0°C + 120°C
Номінальний тиск, МПа
1,6
Матеріал ущільнення
EPDM
Матеріал корпусу
Сталь нержавіюча AISI 304
Тип з'єднання
міжфланцеве
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 41246
1 110,00 грн. /шт
нет в наличии
код: 41245
1 110,00 грн. /шт
нет в наличии
ТОП
продажи
код: вело 28
360,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
код: вело 29
360,00 грн. /шт
в наличии
код: вело 26"
360,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти