Наша команда спеціалістів - Agrobiz.net

Наша команда спеціалістів

Опубликовано 31 мая 2017г.

Бажаєте гарно заробляти, викладаючись на повну? Вам до нас!

   Три роки тому, до нас приєднались перші працівники, з яких потрібно було зробити спеціалістів. Володимир і Вікторія, які старанно прийнялись вчитись, пройшли через купу помилок і зараз фактично працюють на себе.

   Вони почали залучати нових клієнтів, пропонувати нові ідеї по вдосконаленню платформи, ми почали разом розвиватись.

По трохи в колектив почали долучатись нові люди. Так ми почали розширяти наш штат.

Хто в нас працює? Найкращі!

   Ми створили практично унікальні – партнерські умови для наших працівників. Ми платимо 30 – 40% винагороди нашим менеджерам. Продав на 40 000 грн. отримав 16 000. Непогано?

   Кожен заробляє по різному. Все залежить від особистого таланту продавати рекламу, вміння швидко вчитись і наполегливо працювати.

Історії успіху наших працівників


Старший спеціаліст E-Commerce Володимир Галуза

   Привіт, привіт. Мене звати Вова і це моя історія успіху на agrobiz.net. Коли прийшов на співбесіду, Женя(наш керівник) почав розказувати про портал, Інтернет рекламу, холодні дзвінки, роботу з запереченнями і т.п. то я був шокований і не розумів куди потрапив, адже все що я раніше знав про Інтернет це VK, та все ж вирішив спробувати.

   Робота дійсно виявилася цікавою і водночас складною, щоправда в перший же тиждень я продав розміщення, зразу відчув себе гуру продаж))) без жартів я був дуже задоволений собою і думав що тепер БАБЛО попре рікою. Та виявилося щоб стабільно продавати і мати високий заробіток потрібно багато вчитися і старанно працювати, працював я дійсно старанно (я так вважаю), а от вчитись не любив і за це поплатився. Перші три місяці роботи пішли зовсім не так як я запланував, навіть була думка зав’язувати і шукати іншу роботу. Але проаналізувавши свої помилки зрозумів що потрібно таки вчитися і самовдосконалюватися. І вуаля, ось він результат. З кожним місяцем та навіть з кожним тижнем я почав прогресувати, став більше продавати і зрозуміло, що заробіток був відповідний. Поступово я став приймати участь в обговорені розвитку порталу, висловлював свою думку на рахунок тієї чи іншої функції, і повір це дійсно круто брати участь в житті порталу.

   Що було далі? Ти не повіриш))) Я і далі старанно працював, вчився, вперто шукав нові способи закриття продажі, опрацювання заперечень і ще кучу різної інформації для само вдосконалення. Бажання бути першим, кращим в продажах мене переповняло, воно мене гнало вперед і не дає зупинитися і сьогодні. Тож, якщо ти не лінуєшся працювати, готовий вчитися, маєш бажання розвиватися разом з порталом, хочеш пристойно заробляти тобі на agrobiz.net.

   Мало не забув, зараз я офіційний дилер компанії agrobiz.net в мене власна команда яка разом зі мною йде до поставлених цілей і підкорює нові вершини.


Старший спеціаліст E-Commerce Вікторія Садовська

   Всім привіт! Мене звати Вікторія і я старший менеджер на торговій платформі AgroBiz.net. Історія мого успіху розпочалась ще в квітні 2014 року. Завітавши у цю прекрасну компанію на співбесіду, довго не роздумувала, бо зачепило мене, що робота була офісною і була можливість кар’єрного росту. Коли, тільки почула за компанію Агробіз, то не зовсім розуміла, що це. І як це я дівчина буду продавати, щось аграрне. Повірте я рада, що тоді в квітні мене моя інтуїція не підвела і я зробила ставку саме на роботу в цій компанії. За всі роки, важливо, що компанія постійно вдосконалюється. Лояльне відношення керівництва. Постійно відбувається навчання, зустрічі за круглим столом, де обговорюються самі актуальні питання. Працівникам завжди ідуть на зустріч, підтримують. Якщо ти чогось не знаєш, це не означає, що про тебе забудуть, тобі допоможуть. Але з власного досвіду скажу, що прагнення постійно вдосконалюватись та рости дають свої плоди. Це дійсно роки праці, не легкої, але віддача буде завжди. Якщо ти хоч крапельку віриш в свою компанію, зрештою в себе, тоді ти отримаєш бажане. Ми, як менеджери, продаєм себе, як спеціалістів і тільки тоді вже компанію. Будь яка робота не любить лінивих. Та якщо Ви будете хоч трішки самовдосконалюватись, вчитись чомусь новому, то Ви станете спеціалістом з якими будуть рахуватись і до якого будуть прислухатись. Робота на платформі http://agrobiz.net/ дає можливість кар’єрного росту та досвід, який у Вас не відберуть. Можливість реалізувати себе є у кожного, тому не втрачайте її.

   Чому я тут? Бо в цій компанії є можливість самоствердження, індивідуального розвитку та підтримка людей, які мають набагато більше досвіду та готові ним ділитись.

   Що ж мені дала компанія? Робота тут показала мені, що не варто обмежуватись, не ставте собі рамки, тоді Ви досягнете неймовірних висот. Любіть свою роботу і тоді Ви ні дня не будете працювати!


Cпеціаліст E-Commerce Яна Матвійчук

   Привіт усім, мене звати Яна і я менеджер з продажу реклами на Всеукраїнській  Аграрній Торговій Площадці Agrobiz.net.!  Коли я прийшла сюди на роботу, то взагалі не уявляла себе працівником по аграрному профілю, але успішні і досвідчені спеціалісти нашого порталу  поділились зі мною своїм професійним досвідом і навчили мене елементарним азам  інтернет-продаж. Найперше,що мене спонукало прийти сюди на співбесіду це зручний графік роботи, оскільки я молода мама, мене це підкупило, але коли я почала отримувати свої перші гроші, це, безумовно, дало мені впевненість в тому,  що я не помилилась з вибором роботодавців.  Крім того, я отримала дружню підтримку молодого колективу і приємне спілкування з цікавими людьми з усієї України і не тільки. Моє стажування зайняло всього два дні і скоро я почала робити холодні дзвінки, в ході яких я вже вчилася опрацьовувати заперечення і презентувати наш ресурс і себе, як спеціаліста зокрема. Не скажу, що було легко. Спочатку було складнувато, але мої молоді наставники підтримали мене в складний період  адаптації і згодом я почала робити перші успіхи.  Зараз я розумію, що дуже люблю свою роботу і все, що мене тут оточує. Тут надають усі можливості для навчання, роботи і кар’єрного росту, проводяться семінари по підвищенню кваліфікації, де колеги, які вже досягли своїх вершин  діляться досвідом і, тим самим, стимулюють нас, новачків, самовдосконалюватися і прагнути до нових звершень.


Cпеціаліст E-Commerce Вікторія Ярошик

   Всім доброго дня! Мене звати Вікторія Ярошик, працюю другий рік  менеджером на порталі agrobiz.net. Після трьохлітньої декретної відпустки не хотілось іти на монотонну роботу з відтінком сірого буденного життя. Маючи диплом економіста можна зупинитись на багатьох виборах перед посадами. Але я шукала щось цікаве і корисне для себе.

   Працюючи в АгроБіз, ми допомагаємо нашим клієнтам продати свою продукцію, рекламуємо їх, щоб вони отримували гарний результат. Це дуже цікаво і захоплююче знати і дізнаватись працювати з різними людьми, щодня взнавати щось нове.

   Я вже дізналась про користь Інтернету і раджу всім вивчити і користуватись! Друзі живіть легко не бійтесь експериментів і ризиків. Шукайте себе!


PPC-спеціаліст Денис Нікішов

   Привіт, мене звуть Денис і зараз я фахівець у відділі контекстної реклами компанії, але майже два роки тому я прийшов в компанію менеджером зі збуту. Я, напевно, був у трохи більш виграшній ситуації ніж ті, хто зазвичай приходить в компанію, так як я чітко знав, що мені потрібно робити щоб заробити, тому з першого місяця показав відмінний результат з продажу. Продавав я близько року, а потім раптом зрозумів, що виснажений і продавати пакети послуг я більше не хочу. Подумавши кілька тижнів про те, чим би я хотів займатися я прийшов до висновку що з інтернету я йти не хочу, тому зробив свій вибір на користь контекстної реклами. Хоча відділу контекстної реклами в компанії не було, мені все-одно запропонували умови, на яких я погодився налаштовувати це для наших клієнтів, що, як мені здається, свідчить про те, що компанія цінує своїх співробітників і готова дати можливість розвиватися в тому напрямку, який Вам подобається.

   Робота на АГРОБІЗ, мабуть, найкраще місце для людей, які звикли заробляти, повторюся саме «заробляти» гроші на роботі, а не просто «висиджувати» їх. АГРОБІЗ дає відмінну можливість для людей без досвіду роботи в сфері інтернет-маркетингу, зробити непоганий старт кар'єри. Так вийшло і зі мною.


Менеджер по роботі з клієнтами Володимир Гадай

   Доброго Вам дня! Мене звати Володимир. Другий рік поспіль я представляю інтереси між замовниками та порталом agrobiz.net. Правильно поставлені задачі та цілі, постійний діалог та контакт з клієнтами- найважливіше в нашій специфіці роботи. Тому, працюючи в цій сфері діяльності зрозумів для себе, що основним показником є продуктивність. Наша команда націлена на досягнення позитивних результатів, тому в процесі відносин ми спрямовані відчути бажання та настрій клієнта і в подальшому вміло поєднати це в ІДЕЮ! Безперечно мені доводиться боротися з запереченнями, проте лиш 5 % часу має витрачатись на проблему і 95% на її вирішення. 
   Переконайтесь, що Ви рухаєтесь в правильному напрямку. Успіхів!


Ми і далі шукаємо нових людей!

Просмотров1637

Оставить комментарий
Напишите комментарий
Неверный email