Каталог товаров
ПАСЛІНІЙ® - препарат, що завоював довіру - Agrobiz.net

ПАСЛІНІЙ® - препарат, що завоював довіру

06 марта 2018г.

Добрий день, шановні дачники та городники. Ця стаття присвячена препарату, який потрапив у продаж лише минулого року, але вже встиг завоювати довіру як власників присадибних ділянок, так і тих, хто вирощує овочі задля реалізації.

         Це – чергова розробка спеціалістів групи компаній ДОЛИНА, стимулятор росту для обробки пасльонових культурПАСЛІНІЙ®.

         В чому ж унікальність цього препарату? Слід зазначити, що практично всі, хто вирощує помідори, перець та баклажани в теплицях, втрачають частину врожаю внаслідок невеликої кількості зав’язі, яка утворюється на рослинах. Ці збитки зумовлені нестачею світла через коротку тривалість дня у весняний період, що згодом призводить до порушення процесів плодоутворення.

         У відкритому ґрунті заплідненню квіточок перешкоджає низька нічна температура повітря, посуха, спека, нестача поживних речовин. Все це призводить до недобору врожаю та, відповідно, до втрати частини прибутку.

         Задля того, щоб уникнути цих проблем, співробітниками наукового відділу групи компаній ДОЛИНА, в результаті багаторічних досліджень, був створений препарат ПАСЛІНІЙ®. В його складі містяться аналоги природних регуляторів росту пасльонових культур, які «притягують» до себе воду та поживні речовини і спрямовують їх до зав’язі плодів.

Завдяки обробці стимулятором ПАСЛІНІЙ® збільшується кількість зав’язі на 25-35% та прискорюється її ріст. Надалі скорочується період дозрівання плодів на 7-10 днів, що забезпечує підвищення виходу ранньої продукції на 20-40% (залежно від умов вирощування та сорту).

         В результаті обробок рослин препаратом ПАСЛІНІЙ® збільшується маса плодів на 20%, а загальна врожайність на 45-95%. Також підвищується вміст сухих речовин та цукрів у плодах на 15-20%, у такий спосіб поліпшуючи смакові якості овочів. Ще однією особливістю препарату ПАСЛІНІЙ® є те, що після його застосування на рослинах формуються однорідні великі плоди, малонасіннєві) або зовсім без насіння.

         ПАСЛІНІЙ® випускається в упаковках по 6 мл и 100 мл. Для приготування розчину необхідно 1 мл препарату розчинити в 10 л води. Цієї кількості розчину достатньо для обробки 1 сотки. Задля досягнення максимального ефекту, необхідно провести 2 таких обробки: першу – в період цвітіння першої китиці, другу – в період цвітіння другої китиці.

         Унікальною властивістю препарату ПАСЛІНІЙ® є те, що залишки розчину не втрачають своєї ефективності протягом усього сезону, і їх можна застосовувати під час зацвітання нових суцвіть.

         Тож, якщо Ви бажаєте збільшити кількість зав’язі, підвищити масу плодів, почати збір врожаю на 7-10 днів раніше, отримати максимальний урожай з поліпшеними смаковими якостями у разі вирощування помідорів, перцю та баклажанів, Вам просто необхідний препарат ПАСЛІНИІЙ®, який вже зараз користується визнанням.

Ви, як і раніше, можете надсилати свої запитання, відгуки та побажання щодо застосування продукції  на адресу: 36008, м. Полтава, вул. Європейська, 146а, каб. 406, ТОВ «ДОЛИНА-ЦЕНТР» чи на електронну пошту info@dolina.ua, а також подзвонити за телефонами: (050) 474-21-42, (067) 642-12-24. Я з радістю на них відповім на сторінках видання.

 

Петро Коротецький, вчений агроном

 

338 просмотров

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти